KÉRJEN SZAKÉRTŐI TANÁCSOT: +40 359 820 228
EXTRA KAPCSOLAT BEJELENTKEZÉS menü

Latin Percussion

Shakerek
Shakerek

Shakerek (36)

Egyéb Kézi Ütőhangszerek
Egyéb Kézi Ütőhangszerek

Egyéb Kézi Ütőhangszerek (49)

Seprűk, kefék dobokhoz és ütőhangszerekhez
Seprűk, kefék dobokhoz és ütőhangszerekhez

Seprűk, kefék dobokhoz és ütőhangszerekhez (1)

Ütők / kalapácsok
Ütők / kalapácsok

Ütők / kalapácsok (23)

Professzionális Cajonok
Professzionális Cajonok

Professzionális Cajonok (21)

Bongók
Bongók

Bongók (51)

Tamburin
Tamburin

Tamburin (40)

Kolompok
Kolompok

Kolompok (51)

Kézi dobok
Kézi dobok

Kézi dobok (7)

Djembék
Djembék

Djembék (24)

Állványok és tartók egyéb ütőshangszerekhez
Állványok és tartók egyéb ütőshangszerekhez

Állványok és tartók egyéb ütőshangszerekhez (168)

Klávék
Klávék

Klávék (7)

Harangjáték
Harangjáték

Harangjáték (12)

Conga állványok, kiegészítők
Conga állványok, kiegészítők

Conga állványok, kiegészítők (91)

Cabasa
Cabasa

Cabasa (9)

Guiro
Guiro

Guiro (11)

Conga szettek
Conga szettek

Conga szettek (30)

Gyermek ütőhangszerek
Gyermek ütőhangszerek

Gyermek ütőhangszerek (6)

Rituális ütőhangszerek
Rituális ütőhangszerek

Rituális ütőhangszerek (11)

Handpan, Nyelvdob
Handpan, Nyelvdob

Handpan, Nyelvdob (1)

Kasztanyetták
Kasztanyetták

Kasztanyetták (7)

Agogo
Agogo

Agogo (4)

Cajon táskák, tokok, védőhuzatok
Cajon táskák, tokok, védőhuzatok

Cajon táskák, tokok, védőhuzatok (3)

Maracas
Maracas

Maracas (18)

Latin Percussion logo
+40 359 820 228
termékek/rendelés:
info@soundcreation.hu
tanácsadás, ajánlatkérés:
ajanlatkeres@soundcreation.hu

Top Latin Percussion termékek:

Latin Percussion LP188 Foot Tambourine
1.
Latin Percussion LP188 Foot Tambourine

Latin Percussion LP188 Foot Tambourine

6 029 Ft
Latin Percussion Claves Traditional LP262
2.
Latin Percussion Claves Traditional LP262

Latin Percussion Claves Traditional LP262

4 043 Ft
Latin Percussion Claves Aspire LPA165
3.
Latin Percussion Claves Aspire LPA165

Latin Percussion Claves Aspire LPA165

3 308 Ft
Latin Percussion CP391 Tunable Wood Tambourine
4.
Latin Percussion CP391 Tunable Wood Tambourine

Latin Percussion CP391 Tunable Wood Tambourine

14 410 Ft
Latin Percussion Shake It LP440
5.
Latin Percussion Shake It LP440

Latin Percussion Shake It LP440

5 073 Ft
Latin Percussion Shaker Twist Loud Red LP441T-L
6.
Latin Percussion Shaker Twist Loud Red LP441T-L

Latin Percussion Shaker Twist Loud Red LP441T-L

8 161 Ft
Latin Percussion Cajon Matador Adjustable Wire LP1426
7.
Latin Percussion Cajon Matador Adjustable Wire LP1426

Latin Percussion Cajon Matador Adjustable Wire LP1426

100 651 Ft
Latin Percussion LP150 Cyclop Tambourine
8.
Latin Percussion LP150 Cyclop Tambourine

Latin Percussion LP150 Cyclop Tambourine

14 337 Ft
Latin Percussion Maracas Pro LP281
9.
Latin Percussion Maracas Pro LP281

Latin Percussion Maracas Pro LP281

6 764 Ft
Latin Percussion A601-SW Aspire Walnut Bongos
10.
Latin Percussion A601-SW Aspire Walnut Bongos

Latin Percussion A601-SW Aspire Walnut Bongos

48 157 Ft

Latin Percussion - promoții:

Latin Percussion Tamboring Brass 14 LP3816SBS
Tamboring Brass 14 LP3816SBS

Tamburin Latin Percussion Tamboring Brass 14 LP3816SBS


raktáron
29 771 Ft, kedvezmény -1 476 Ft
31 247 Ft
--5% kosárba

Latin Percussion - pachete promo:

Latin Percussion Bongo Stand Set
Bongo Stand Set

  Latin Percussion Bongo Stand Set


raktáron
50 365 Ft, kedvezmény 7 005 Ft
43 360 Ft
-14% kosárba
WhatsApp Messenger Instagram